2010. augusztus 18., szerda

" Lájkolom Angliát"

Jó estét jó szurkolást!
Itt az éjszaka közepén úgy érzem megeredt a nyelvem de mivel beszélgetni nem tudok sajna senkivel ezért írásba ( és nem ivásba) fojtom bánatom. Mióta az angol rendszer hivatalosan is munkanélkülivé nyilvánított azóta járom a várost és mindenhol megpróbálok elkapni az angol életstílusból valamit. A Camden-i piacon már otthonos mozgok a sok utánzat,kacat között,a buszsofőr már előre megismer mikor elindulok az Asdába( nálunk Tesco,csak itt ez van inkább és nagy zöld betűkkel írják a nevét) a szokásos bevásárlókörutamra hogy sok finomsággal megrakjam a kosaram. ( sajt,felvágott,tej neve szerepel általában a bevásárlólistámon) Aztán Somával és Eszterrel is voltam olyan körúton ahol csupa jó tárggyal lettem gazdagabb. Hívjuk ezeket a túrákat amolyan pénztárca-könnyítő kalandozásoknak amely révén már csak arra van pénzem hogy a helyi krimóban egy jóféle csapolttal megajándékozzam magam. De sebaj! Életem olyan tárgyakkal gazdagodott mint egy Manchester United könyv,Nike Total 90 focicipő,ingek,meg gagyi pólók. Szóval ha a zsebem üres is,a szívem mostanság tele van boldogsággal és szeretettel mint annak idején Kozsónak. Sose szabad elfelejtenünk,boldogok a lelkiszegények:)
KuStI

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése